Kursy językowe

 

  Kursy indywidualne

  

Jest to idealnie rozwiązanie, gdy zależy Tobie na elastycznym harmonogramie zajęć. Terminy spotkań ustalane są indywidualnie i mogą być modyfikowane.

 

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę (absolwentów filologii/doktorantów z dużym doświadczeniem w nauczaniu języków obcych lub, na życzenie, przez native speakera) zgodnie ze wspólnie ustalonym programem i starannie dobranymi materiałami dostosowanymi do indywidualnych wymagań.

 

Indywidualny tryb nauki gwarantuje skupienie całej uwagi lektora na Tobie, skoncentrowanie na Twoich potrzebach, a co za tym idzie, szybkich postępach w nauce języka obcego.

  

Tematyka kursu może mieć charakter m.in. ogólny, biznesowy lub specjalistyczny.  W zależności od Twoich potrzeb nauka może koncentrować się na poprawnym używaniu języka (gramatyka), poznaniu/poszerzeniu zasobu słownictwa (również branżowego), korespondencji biznesowej – sam wybierasz na czym Ci zależy, a my dopasowujemy cały kurs do Ciebie!

 

  

 

Kursy dla dzieci

 

 Szkoła Językowa Gerlang zaprasza na kursy angielskiego dla dzieci od 2 do 7 roku życia prowadzone metodą TEDDY EDDIE - zachęcamy do zapoznania się z informacjami w zakładce.


W naszej ofercie znajdą Państwo również kursy języka hiszpańskiego i niemieckiego dla dzieci w wieku od 6-13 lat oraz angielskiego od 8 roku życia prowadzone najnowszymi metodami i technikami wykorzystywanymi w nauczaniu języków obcych, które uwzględniają doskonalenie wszystkich sprawności językowych.


Dzieci zostają wprowadzone w świat języka obcego poprzez gry, zabawy, piosenki, filmy oraz pomoce multimedialne. Wszystkie bazują na autentycznych materiałach. W trakcie zajęć dziecko uczy się również zagadnień kulturowych oraz ciekawostek z krajów w których jest używany dany język obcy.


Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów dla których praca z dziećmi jest prawdziwą przyjemnością. Skupiają się na tym, aby nauka była zabawą i starają się, żeby materiał był prezentowany w przystępny i atrakcyjny sposób. Dziecko oswaja się z językiem obcym i nabiera prawidłowych nawyków oraz właściwego akcentu, co jest możliwe (i o wiele łatwiejsze) właśnie w początkowym okresie życia.


Umiejętności oraz wiedza zdobywane podczas kursu są uzupełnieniem oraz urozmaiceniem materiału omawianego w szkole. Udział w kursie jest idealny również w przypadku chęci przygotowania dziecka do edukacji dwujęzycznej.

 

 

 

  Kursy dla nastolatków

  

Przygotowane są z myślą o młodzieży w wieku 13-18 lat. Doświadczona, kreatywna i dynamiczna kadra lektorów stawia na rozwój wszystkich umiejętności językowych, dzięki czemu młodzi ludzie posiadają zarówno wiedzę czysto gramatyczno-leksykalną, jak również swobodnie posługują się językiem; nie jest też dla nich problemem czytanie, słuchanie czy pisanie w języku obcym. Dodatkowo młodzież ma okazję poznania kultury krajów w których dany język obcy jest używany, prezentowanej jest za pomocą różnorodnych materiałów.

 

 Kurs przygotowany jest dla młodzieży objętej standardowym oraz rozszerzonym programem nauczania w szkole podstawowej i liceum. Zajęcia prowadzone są w języku obcym  (70%-100% w zależności od poziomu grupy).

 

W przypadku młodszych grup kursy przygotowują do egzaminów kończących kolejne etapy edukacji, zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym; w przypadku starszych stanowią solidne przygotowanie do matury podstawowej, rozszerzonej i międzynarodowej oraz egzaminów międzynarodowych tj. FCE, CAE, CPE czy IELTS.

 

 Kurs stanowi również uzupełnienie i urozmaicenie materiału omawianego w szkole. Tematyka zajęć nawiązuje do potrzeb, zainteresowań, jak również oczekiwań młodych ludzi.

 

  

 

 Kursy dla dorosłych

 

W przypadku dorosłych nauka języka obcego nie jest celem samym w sobie, lecz narzędziem, które pomaga w osiągnięciu celu – osobistego lub zawodowego. Dorosłym proponujemy zarówno kursy dzięki którym mogą poznać/przypomnieć sobie język obcy, kursy przygotowujące do wyjazdów wakacyjnych, jak również pomagające w zdobyciu certyfikatów lub polepszeniem znajomości języka specjalistycznego wymaganego w pracy. Grupy liczą od 3 do 6 osób, co daje idealną możliwość interakcji gwarantując naukę w komfortowych, kameralnych warunkach. W zależności od wybranego kursu – język biznesowy, konwersacje, czy inny – lektor nauczy Cię umiejętności, które wykorzystasz w życiu prywatnym i zawodowym.

 

 

 

Grupy zamknięte

 

  Jeśli chcesz nauczyć się języka lub podszkolić umiejętności w grupie znajomych, oferujemy możliwość utworzenia tzw. grupy zamkniętej. Nie będą do niej dopisywani nowi kursanci, a zajęcia będą skupiały się na zagadnieniach i aspektach, które są dla Was najważniejsze.